Новини України. 11 лютого. Голова Верховної Ради Володимир Литвин прогнозує, що парламент на пленарному тижні 15-18 лютого ухвалить рішення щодо зняття з розгляду проекту Житлового кодексу.

Володимир Литвин
Литвин: житловий кодекс не розглядатимуть

Верховна Рада на цьому тижні ухвалить рішення щодо зняття з розгляду проекту Житлового кодексу для того, щоб не давати підстав для обурень на порожньому місці, для того, щоб було менше приводів для політичного протистояння”, – спрогнозував спікер.

На думку Литвина, це рішення парламенту змусить розроблювачів нового проекту Житлового кодексу вдумливо підходити до підготовки документів.

“Те ж стосується й Трудового кодексу, що перебуває в стінах Верховної Ради з 2003 року. Він неодноразово передавався на розгляд у Міжнародну організацію праці й отримав відповідний висновок. Вважаю, що потрібно дати доручення комітету провести відкриті комітетські слухання із запрошенням до участі всіх сторін цього процесу: роботодавців, профспілок і представників уряду”, – додав він.

Крім цього, Литвин нагадав, що 16 лютого відбудуться парламентські слухання про пенсійну реформу.

Спікер повідомив, що законопроект про пенсійну реформу поки не відкликано Кабінетом Міністрів, але його доопрацювання вже почато в уряді.

Раніше Литвин виступав за доопрацювання підготованого до другого читання проекту Житлового кодексу, такої ж думки дотримувався опозиційний уряд.

У листопаді 2009 року Рада прийняла в першому читанні законопроект №2307-Д “Житловий кодекс України”.

Чинний сьогодні Житловий кодекс УРСР було прийнято у червні 1983 року.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.