Новини авто. 25 лютого. Чистий прибуток найбільшого в Європі автоконцерну Volkswagen AG (доступний для розподілу серед акціонерів компанії) у 2010р. зріс більш ніж у 7 разів – до 6,83 млрд євро, говориться у звіті компанії.

Volkswagen, автомобіль
Акціонери Volkswagen можуть поділити між собою 6,8 млрд.євро

Роком раніше німецький автоконцерн заробив скромні 960 млн.

Виручка VW в 2010р. збільшилася на 20,6% і склала 126,9 млрд євро. Операційний прибуток компанії за звітний 2010р. зріс майже в 4 рази – до 7141 млн євро, проти 1855 млн євро в 2009р.

Істотно наростити показники компанії вдалося багато в чому завдяки стрімкому зростанню продажів у країнах БРІК. Ключову роль тут відіграє Китай, чий авторинок зростає швидкими темпами і вже став найбільшим у світі. Компанія очікує, що в поточному році продажі зростуть на 5%.

Volkswagen Group є одним з найбільших світових автовиробників. Компанія випускає автомобілі під брендами Volkswagen, Audi, Seat, Skoda. Крім того, Volkswagen володіє контрольним пакетом акцій шведського виробника вантажівок Scania.

В даний час Volkswagen об’єднується з виробником спорткарів Porsche. Спочатку створення інтегрованої групи було намічене на 2011р., проте в угоді з’явився ряд юридичних і податкових питань, які можуть затримати або навіть зовсім зірвати злиття автовиробників.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.