Новини України. 16 лютого. Запоріжжя. Запорізька обласна організація партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” заявляє про застосування катувань із боку співробітників Управління Служби безпеки України в Запорізькій області стосовно заарештованого за підозрою в стинанні голови пам’ятника Йосипу Сталіну члена всеукраїнської організації “Тризуб” ім. Бандери Анатолія Онуфрійчука.

Вкотре МВС звинувачують в катуванні людей, а прокуратура знову нічого не виявляє

Про це повідомив керівник облорганізації “Свободи” Віталій Подлобников.

Відповідно до повідомлення, Онуфрійчуку вдалося передати письмову заяву з інформацією про катування під час допиту.

У листі сказано, що 22 січня Онуфрійчука доставили в УСБУ, де йому відмовили в присутності адвоката під час допиту, вимагали давати показання щодо діяльності “Тризуба“, а після відмови – погрожували обвинуватити в підриві пам’ятника Сталіну й посадити в камеру зі злочинцями нетрадиційної сексуальної орієнтації, зачинили кабінет на ключ і приступили до фізичного впливу.

“Зайшовши мені за спину, один з них почав заламувати мої руки, які було закуто за спиною в наручники, намагаючись підняти їх якнайвище, а інший бив по ногах, намагаючись поставити на шпагат”, – цитується текст заяви.

У ній також сказано, що співробітники СБУ змусили Онуфрійчука підписати показання свідків, які самі ж і вигадали.

“Один із цих людей ставив запитання й сам на них відповідав. Якщо я не погоджувався з тим, що вони сказали, мене починали бити в живіт. Коли я вже не міг терпіти катування й погодився підписати їх документи, вони посадили мене на стілець і дали аркуш паперу з ручкою, на якому я написав те, що вони мені продиктували”, – цитує “Свобода” заяву Онуфрійчука.

Після допиту під загрозою нових катувань співробітники СБУ нібито змусили його підписати документ про те, що він не має до них претензій.

Онуфрійчук написав заяву 11 лютого й просив надати інформації суспільного розголосу.

Нагадаємо, 14 лютого прокуратура Запорізької області заявила, що не виявила фактів застосування катувань до заарештованого члена “ТризубаПилипа Тарану під час його перебування в Запорізькому слідчому ізоляторі, після того як у прокуратуру звернулися родичі Тарана, заявивши про застосування до нього катувань із боку працівників міліції.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.