Новини України. 4 лютого. Народний депутат від НУНС, голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів не збирається складати депутатські повноваження до тих пір, поки не буде сформована структура агентства.

Владислав Каські, ПОРА
Каськів: я не сумісник

“Я не сумісник, я не поєдную посади на даний момент. Я працюю професійно в парламенті. А відповідна ситуація виникне, коли буде сформовано структуру агентства. Як тільки така ситуація виникне, тоді відразу напишу заяву (про складання депутатських повноважень) та не буду затримувати ситуацію ні на секунду. З формальної точки зору я поки не приступив до виконання обов’язків – я там (в Агентстві) не отримую зарплату”, – розповів Владислав Каськів ІМК.

На його думку, формування структури агентства завершиться найближчим часом.

“Ми подали всі необхідні документи. Зараз буде затверджено Указом Президента положення про агентство, вже зареєстрована юридична особа і сформований штат”, – додав Владислав Каськів.

Нагадаємо, голова Комітету ВР з питань Регламенту Володимир Макеєнко помітив, що Владислав Каськів – єдиний з депутатів-сумісників, хто не склав депутатські повноваження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.