Новини світу. 4 лютого. Єгипет. Відео. Мільйон іноземних туристів покинули Єгипет за 10 днів безладів. Про це повідомив сьогодні віце-президент Єгипту Омар Сулейман в інтерв’ю єгипетському телебаченню.

Єгипет, демонстрації, заворушення
Єгипетська влада шукає слід революції зовні

“Сфера туризму втратила близько 1 мільярда доларів США, – заявив Сулейман. – Продовження страйку буде означати повний параліч держави”.

Доходи від туризму є, поряд з експлуатацією Суецького каналу, основними дохідними статтями бюджету країни, яка опинилася на межі громадянської війни.

Сулейман називає заворушення і напади, що відбуваються  “справжньою змовою”, хоча, за його словами, рух 25 січня не планувався як підривний, і “вимоги протестуючих були законними”.

Продовження протестів на центральній площі КаїраТахрір – йде у виконання “задумів і планів ззовні”, вважає віце-президент.

“Деякі дружні нам країни виношують недружні плани і “завантажують” молодь”, – зауважив він, звернувши увагу на манеру, як деякі телеканали подають події з Каїра та інших єгипетських міст. Раніше журналістів уже звинуватили в упередженості й необ’єктивності.

У зв’язку з цим Сулейман закликав народ розійтися по домівках і дати можливість владі приступити до виконання своїх обов’язків.

За дві останні доби у Каїрі було побито кількох іноземних репортерів. Багатьом єгиптянам всі вони бачаться тепер як “іноземні шпигуни”. Будь-яку появу відеокамери учасники заворушень в єгипетській столиці сприймають як виклик. На центральній площі єгипетської столиці Тахрір іноземець забитий до смерті. У зіткненнях між прихильниками і супротивниками президента Мубарака в єгипетській столиці загинули вже вісім чоловік, повідомило Міністерство охорони здоров’я Єгипту. Число поранених, за офіційними даними, становить 890 осіб.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.