Новини України. 12 лютого. В місті Красний Луч намагаються закрити єдину україномовну школу, щоб відкрити офіс молодіжній організації Партії регіонів.

Відкривати нічний клуб в будівлі школи - це просто цинічно....

Про це повідомила представниця батьківського комітету школи в ефірі одного з українських телеканалів.

“Приміщення хочуть віддати під офіс молодіжній організації Партії регіонів“, – зазначила вона.

Крім того, повідомляється про закриття 26 шкіл в Донецькій області.

У свою черегу, заступник глави Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка Марія Олійник повідомила, що у Донецьку діють 18 шкіл з українською мовою навчання, ще 64 – двомовні, у 71 школі навчання відбувається виключно з російською.

За її словами, насправді закрито близько 50 шкіл

“Ми припускаємо, що загалом у Донецькій області закриють близько 50 шкіл. У кожному з 9 районів – по одній або дві. Партія регіонів закриває школи”, – розповіла вона, додавши, що закривають переважно україномовні школи

Зі свого боку представик президента з парламенту Юрій Мірошниченко заперечив закриття шкіл за мовною ознакою. За його словами, школи можуть закриватися лише в тому випадку, якщо вони недоукомплектовані і не надають якісних послуг з освіти.

“Школи закриваються і в Львівській області, і в Волинській, і в Чернівецькій областях, оскільки дітей стає менше. На жаль, коштів на утримання не вистачає”, – додав він.

Повідомляється також, що планується закриття 111-ї школи Куйбишевського району Донецька, де буде відкрито нічний клуб.

“Куди підуть вчитися наші діти. Планується закриття 111-ї та низки інших шкіл, а на місці 111-ї буде відкрито нічний клуб”, – розповідає в ефірі мешканка Донецька.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.