Новини економіки. 8 лютого. На товари, що підлягають державному регулюванню, встановлені граничні торговельні націнки. Про це йдеться в розпорядженні № 15 від 10 січня, опублікованому в муніципальній газеті «Хрещатик».

produkty
Влада Києва намагається контролювати ціни

Зокрема, граничний рівень рентабельності виробництва встановлено на 12% для всіх виробників борошна пшеничного 1 і 2 сорту, житнього борошна, хліба вагою понад 0,5 кг з цих видів борошна без додавання цукру, хліба і хлібобулочних виробів для діабетиків.

На м’ясо птиці, ковбасу варену, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця встановлені граничні торговельні націнки у розмірі 10%, на борошно, макаронні вироби, крупи, цукор – 12%, на яловичину, свинину, хліб – 15 % без урахування витрат на їх транспортування у міжміському сполученні.

Крім того, зміни оптово-роздрібних цін на борошно пшеничне вищого, 1 і 2 сорту, житнє борошно, яловичину, свинину, м’ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко жирністю до 2,5%, сир до 9 % жирності, сметану до 20%, масло вершкове до 72,5%, яйця, цукор, олія соняшникова виробники повинні декларувати в Головному управлінні цінової політики Київміськадміністрації.

Джерело НР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.