Новини України. 16 лютого. Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив секретаріату Кабінету міністрів України розробити проект рішення уряду про введення нових критеріїв спільного реагування влади на критичні публікації в ЗМІ та звернення громадськості.

Микола Азаров
Микола Азаров

“Ми повинні запровадити нові ефективні критерії нашої роботи: це предметне реагування на критичні публікації в ЗМІ та звернення громадськості, а також активність інформаційно-роз’яснювальної роботи міністерств і відомств. Доручаю секретаріату Кабінету міністрів України розробити проект рішення уряду, якими ми такі чіткі критерії введемо” , – сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Прем’єр-міністр підкреслив, що не можна дозволити, щоб керівники ховалися від суспільства і ігнорували публікації в пресі.

“Ми не повинні дозволяти керівникам ховатися від суспільства, ігнорувати публікації в пресі, в той же час, не потрібно дозволяти бути хлопчиками для биття і мовчки терпіти неправдиві звинувачення і перекручування фактів дискредитації політики уряду. Нашому уряду нема чого ховати і нічого боятися – потрібно бути відкритими, енергійними в інформаційному просторі. Без цього необхідні реформи не здійснити”, – підкреслив він.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.