Новини технологій. 8 лютого. Користувачі соціальної мережі «Вконтакте» отримали можливість поглянути на свою сторінку очима інших людей. Про це та інші зміни в налаштуваннях приватності повідомив в офіційному блозі «ВКонтакте» керівник соціальної мережі

Дає ще більше можливостей для того, щоб там загубитися

Користувачі соціальної мережі «Вконтакте» отримали можливість поглянути на свою сторінку очима інших людей. Про це та інші зміни в налаштуваннях приватності повідомив в офіційному блозі «ВКонтакте» керівник соціальної мережі Павло Дуров, пише сайт Власти Нет.

У розділі «Налаштування приватності» користувач може подивитися, як бачать його сторінку люди, не зареєстровані «Вконтакте», або учасники соціальної мережі в залежності від статусу їх відносин з користувачем.

Крім загального вигляду сторінки, на неї можна глянути очима будь-якого конкретного користувача «ВКонтакте», ввівши його нікнейм.

Також користувач отримав можливість зробити частину публікованого контенту (фото, відео, замітки і т.д.) доступними для всіх, навіть якщо загальна установка для сторінки користувача обмежує доступ до неї.

Окремо Дуров торкнувся налаштувань приватності для статусів, повідомивши, що спочатку вони замислювалися як публічний жанр, але ця властивість була частково втрачено, після запуску режиму мікроблога.

Дуров пообіцяв зробити статуси (відображаються як власні записи користувача на його стіні) загальнодоступними протягом тижня. Статуси буде видно на сторінці користувача і в новинах його передплатників.

«ВКонтакте» є найбільшою соціальною мережею в Росії та країнах колишнього Радянського союзу, в ній зареєстровано понад 100 мільйонів акаунтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.