Новини України. 11 лютого. Компанія “Укрпиво” (Київ), яка об’єднує близько 80% виробників пива в Україні, прогнозує зростання виробництва пива на 1%, або 3 млн дал – до 313 млн дал порівняно з 2010 роком.

пиво завод
Виробництво пива максимально збільшиться лише на 1% у цьому році

Про це повідомила генеральний директор “Укрпива” Галина Коренькова.

“Прогноз – це максимум 1% приросту може бути у виробництві”, – сказала вона.

Вона повідомила, що в січні випуск пива навіть трохи знизився порівняно з першим місяцем 2010 року.

“Підсумки першого місяця, січня, вже свідчать про те, що нам не доведеться чекати великого приросту цього року – ми ледве зробили рівень 2010 року, навіть й 100% немає”, – сказала вона.

Коренькова не спрогнозувала місткість ринку, зазначивши, що, виходячи з підсумків 2010 року, зараз важко визначити тенденції експорту й імпорту й зробити прогноз на 2011.

Вона зазначила, що 2010 рік був дуже важким для виробників, випуск пива становив близько 310 млн дал, його експорт знизився на 4,5 млн дав.

Зокрема, виробники скоротили поставки в Росію, а також Молдову, на ринку якої, на думку “Укрпива”, діють дискримінаційні ввізні мита на продукцію в пластиковому упакуванні й упакуванні тетрапак.

В 2010 році експортні поставки українського пива на білоруський ринок залишалися стабільними, однак уже в 2011 році через домовленості з білоруською стороною про значне підвищення цін на українську продукцію експорт може знизитися.

Експорт (у Білорусь) не впав, але тепер наші підприємства на розпутті, тому що той рівень цін, який ми повинні підписувати, він явно вищий, ніж ті ціни, за якими реалізується продукція наших експортерів на інші ринки, навіть не в Україні“, – сказала Коренькова.

Вона зазначила, що у свою чергу імпорт пива в 2010 році зріс на 1 млн дал до 2,5 млн дал.

В 2010 році виробництво пива збільшилося порівняно з 2009 роком на 3,2%, або на 9,610 млн дал і становило 309,907 млн дал.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.