Новини України. 7 лютого. Київ. Киянці Олені Вороновій, яка влаштовувалася в одну зі столичних кав’ярень офіціанткою, висунули вимогу розмовляти тільки російською мовою, повідомляють ЗМІ.

Вірменин який має бізнес в Україні не має бажання розуміти українську

За словами дівчини, вона намагалася влаштуватися на роботу офіціанткою в кафе в центрі Києва. Заповнила російською мовою анкету-резюме та поспілкувалася (теж російською) з керівником установи. Незабаром після цього Воронова передзвонила в кафе, щоб остаточно підтвердити своє працевлаштування.

По телефону дівчина говорила по-українськи, при цьому зазначила, що українською мовою хоче розмовляти і на роботі. У відповідь Воронова почула вимогу перейти на російську, якщо вона дійсно має намір працювати в цьому закладі. Зокрема, керівник закладу здивувалася, навіщо їй “ця мова”. Вона також повідомила, що власник кафе, вірменин за національністю, звик спілкуватися російською, а отже, україномовну офіціантку не зрозуміє і “не витримає”. Вороновій, таким чином, пред’явили вимогу розмовляти на роботі російською, якою, за її словами, дівчина володіє “цілком добре”. Вона відмовилася.

Воронова, українка за національністю, виросла в російськомовній родині на півдні Одеської області. У дев’ятнадцятирічному віці, після подорожі на Прикарпатті, дівчина перейшла на українську мову спілкування.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.