Новини спорту. 9 лютого. Відео. Аварія Роберта Кубіци з самого початку викликала чимало запитань. Спочатку повідомлялося, що ведена поляком Skoda Fabia врізалася в кут церкви, потім з’явилася інформація про удар в металевий брус.

Роберт Кубіца Фабіа
Якби металевий відбійник був суцільний, аварії не було б

Ситуацію ускладнювала відсутність відеозапису і важкий стан самого гонщика. Але тепер, коли Роберт пішов на поправку, настав час проаналізувати, що ж все-таки відбулося туманного ранку 6 лютого в північній Італії.

Польські фахівці побудували комп’ютерну модель аварії. Вона виглядає досить правдоподібно – машину заносить на сирому асфальті, вона ковзає уздовж відбійника і в місці його розриву отримує “кинджальний удар” смугою металу.

Цей невеликий ролик дозволяє зробити висновок, що якби в злощасному повороті брус був виконаний єдиним елементом, як того вимагають всі норми і правила, для польського екіпажу все закінчилося б невеликим контактом – Кубіца і його штурман Якуб Гербер напевно помчали б далі, а всі наслідки обмежилися б довгою подряпиною уздовж правого борту білої Фабії, відзначає f1news.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.