Новини України. 12 лютого. Житловий кодекс, який активно просуває влада, робить власників квартир у хрущовках фактично безправними.

Влада полегшує законодавчо виселення з житла власників квартир у хрущовках

Про це у статті для “Дзеркала тижня. Україна” пише Олександр Сергієнко (“Інститут міста”).

“Проблема хрущовок зводиться до проблеми відселення або виселення… Те, що регулювалося цілим законом, розробники ЖКП “впихнули“ в одну-єдину статтю 166. Звичайно, до неї не потрапили ані критерії відбору житла, що йде під реконструкцію, ані права тих, кого переселяють, ані гарантії від зловживань влади або забудовника”, — пише автор.

На думку експерта, фактично людей залишають сам на сам з потужними будівельними компаніями, “зі зграєю безпринципних юристів і бритоголових охоронців”.

“А влада може зробити ще простіше — довести будинок до такого стану, що люди будуть готові переїхати куди завгодно, лише б переїхати. Подібний “сценарій“ промайнув у ТВ-сюжеті про один з мікрорайонів Києва“, — наголошується в статті.

Раніше, “бютівець” Андрій Павловський заявляв, що уряд Миколи Азарова ініціює законопроект, який дозволить відбирати у громадян житло за невчасну сплату житлово-комунальних послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.