Новини України. 4 лютого. Львівська облрада надаватиме фінансову допомогу ветеранам УПА.

ветерани УПА
Львівська облрада погодила програму фінансової допомоги ветеранам УПА

Львівська обласна рада з обласного бюджету виплачуватиме адресну грошову допомогу ветеранам УПА, зокрема на пільговий проїзд на міжміських і внутрішньообласних маршрутах, дофінансовуватиме на конкурсних засадах мікропроекти, спрямовані на розвиток потенціалу громадських організацій у вирішенні гострих соціальних проблем області, відшкодовуватиме витрати на поховання учасників національно-визвольних змагань, надаватиме фінансову підтримку громадським організаціями інвалідів, ветеранів та політичних в’язнів і репресованих.

Такими є основні напрямки майбутньої Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2011 – 2013 роки. Проект цієї програми депутати розглянули і погодили на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради. Далі проект програми розглядатимуть на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради. Після цього його буде винесено на затвердження сесії Львівської обласної ради.

Відповідно до запропонованого проекту, у 2011 році з обласного бюджету планується виділити понад 2 млн. грн. З них зокрема 1 млн. грн – на виплату адресної грошової допомоги ветеранам УПА, 250 тис. грн – на дофінансування мікропроектів, 225 тис. грн – для підтримки громадських організацій, 50 тис.грн – на відшкодування витрат на поховання.

За матеріалами ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.