Новини економіки. 20 лютого. Міністри фінансів країн “Великої двадцятки” (G20) прийшли до згоди з підсумкового документу. Йдеться, зокрема, про створення нової системи індикаторів світового економічного дисбалансу.

Економіка
Велика двадцятка знайшла якийся вихід для себе

Міністр економіки Франції Крістін Лагард, підбиваючи підсумки зустрічі, заявила, що переговори були “жаркими”, передає телеканал euronews.

“Ті, хто стежив уважно за розвитком ситуації, можуть собі уявити, які, м’яко скажемо тривалі і напружені дебати викликали пункти, що стосуються реальних обмінних курсів та міжнародної валютної політики”, – заявила Лагард.

Китай не хотів включати в список індикаторів реальний обмінний курс та обсяги валютних резервів. Німеччина ж була проти обмеження норм експорту, підкреслюючи, що німецькі товари користуються попитом завдяки високій якості, а не маніпуляціям з валютою.

Передбачається, що нові індикатори дисбалансу допоможуть проводити так звану профілактику економічного здоров’я країн “Великої двадцятки“. На думку багатьох фінансистів тільки так можна захистити планету від нових фінансових криз і зупинити валютні війни.

Як повідомлялося, в 2010 році пост голови групи G20, в яку входять 20 найбільших економік світу, перейшов до Франції.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.