Новини науки. 18 лютого. Новинка, яку без перебільшення можна назвати стимулятором геніальності, з допомогою низькорівневих електричних імпульсів змушуватиме працювати творчий потенціал мозку.

Вчені дедалі більше розуміють мозок людини

Пристрій складається з двох провідників, закріплених на голові за допомогою гумового ременя. Він вже показав свою ефективність, підвищивши результати учасників у вирішенні простого арифметичного тесту. Серед людей, що успішно завершили тест, які носили пристрій виявилося втричі більше, ніж тих, хто не користувався інноваційною розробкою. Всього в дослідженні взяли участь 60 осіб.

“Пристрій працює, блокуючи ліву півкулю, пов’язану зі знаннями, і стимулює праву, пов’язану з творчістю, – пояснив суть роботи нового приладу директор Центру мислення Сіднейського університету Аллан Снайдер. – Для покращення пам’яті або підготовки до іспитів новинка не підійде. Зате якщо необхідно вивчити проблему під іншим кутом, наша розробка підходить як не можна краще”.

За його словами, мета полягає в тому, щоб блокувати шаблони, накопичені протягом життя, щоб тим самим допомогти людині побачити проблему свіжим поглядом, а не через призму досвіду. І в цьому, як ніщо інше, може допомогти «електронна муза».

На цей незвичайний винахід професора Снайдера надихнули … травми голови. За його словами, в його практиці було чимало випадків, коли у людини після поразки лівої півкулі мозку раптом відкривався небувалий творчий потенціал. І вони несподівано домагалися успіху в мистецтві, літературі, науці.

Джерело Власти нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.