Новини політик. 8 лютого. Об’єднання заради об’єднання не потрібне. Головне – відновити довіру людей.

Анатолій Гриценко
Гриценко не бачить сенсу об'єднуватися заради об'єднання

Такий коментар щодо об’єднання опозиції дав Анатолій Гриценко газеті «Високий замок».

«Я – людина пряма і відкрита. Віддаю перевагу прямому спілкуванню, очі в очі. Дехто, навпаки, прямої розмови боїться, бо може виявитися нечесність чи нещирість намірів. Приміром, щодо опозиційності», – пояснив Гриценко.

Він погодився, що частина опозиційних лідерів лише імітують опозиційність, а насправді узгоджують свої дії з Банковою і там же «підгодовуються».

Лідер «Громадянської позиції» не має сумніву, що такі «опозиціонери» і сьогодні без жодних вагань погодилися би працювати в уряді Януковича, якби їх запросили.

«Вони знайшли би сотні аргументів, щоб виправдати свою «конструктивну» позицію. При тому, що природу влади Януковича і її руйнівні наслідки для країни зрозуміли і на собі відчули вже всі – на Донеччині і на Львівщині, в Криму і на Франківщині…», – зазначив Гриценко.

За його словами, саме в цьому полягає головна складність переговорів щодо об’єднання: «Нещирість, подвійне дно, штучність, показне замість справжнього, – це те, що гальмує процес і турбує найбільше»,- повідомляє прес-служба Гриценка.

«Важко об’єднати опозицію і чучело опозиції. Бо, як на мене, об’єднання заради об’єднання не потрібно», – переконаний політик.

На думку Гриценка, набагато важливіше відновити довіру людей, розчарованих і обманутих, в тому числі коли нинішня опозиція була при владі.

Коментуючи слова Анатолія Матвієнка, який порівняв деяких опозиціонерів, зокрема Гриценка і Катеринчука, з хитрими дівчатами, що мають кілька зв’язків, Гриценко відповів:

«Дорікати Матвієнкові або вчити його правил етичної поведінки – не бачу жодного сенсу. Він – людина зріла. На відміну від мене, політик зі стажем понад двадцять років. Матвієнко знає, що робить і заради чого, чи заради кого він це робить».

Гриценко підкреслив, що «наші люди не такі дурні, як політики про них думають, тож розберуться, хто ким є насправді».

«З’ясування стосунків між опозиціонерами не припиняється. Схоже, нашим демократам треба набити ще не одну ґулю, щоб нарешті порозумітися…», – констатував лідер «Громадянської позиції».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.