Новини світу. 22 лютого. Північний кавказ. Вбивство московських туристів в Баксанскому районі Кабардино-Балкарії організував ватажок місцевих ваххабітів Аскер Джаллуев.

Вахабіди стверджують, що вбили агентів ФСБ, а не туристів

Про це повідомляє газета «Московський Комсомолець» з посиланням на свої інформовані джерела. За відомостями видання, 39-річний Джаллуев, який очолив місцеве бандпідпілля після знищення «аміра» Анзора Астемірова, такими злочинами намагається завоювати «авторитет» серед підлеглих йому бойовиків. Тим часом самі бандити на екстремістських сайтах оголосили про те, що вбиті туристи були агентами спецслужб, і пригрозили, що «так звані «туристи» і «мисливці» в гірській та передгірській зоні» будуть знищуватися.

Як зазначає відомий експерт з радикального ісламу Авром Шмулевич, якщо при колишньому лідерові кабардинских ваххабітів Анзорі Астемірові, знищеному 27 березня 2010 силами ФСБ, збройна боротьба в республіці була спрямована виключно проти місцевих і федеральних силових структур, то з приходом нових лідерів бандпідпілля почалися вбивства тих, хто був не згоден з ісламізацією, а також бізнесменів, які відмовлялися платити данину бойовикам.

Джерело НР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.