Новини України. 20 лютого. Бердянськ. У зоопарку “Сафарі” у Бердянську Запорізької області народилися двоє гімалайських ведмежат.

Гімалайське ведмежатко

Дівчинка і хлопчик народилися у ведмедів Триста і Буби ще 24 грудня минулого року, але про них не було відомо до останнього часу.

Річ у тому, що ведмедиця Триста народила в сплячці. Тому роздивитися, скільки малюків народилося і якої статі, було неможливо. Службовці зоопарку почали підгодовувати ведмедицю, щоб вона швидше прокинулася.

П’ять днів тому ведмежат забрали від матері, коли ведмедиця вийшла на прогулянку. Тепер їх годують дитячим харчуванням кожні три години.

“Для ведмежат, звичайно, стрес, коли вони опиняються без матері, але ми постаралися максимально знизити потрясіння. Забирали дитинчат разом із соломою, на якій вони спали, і рідні запахи “перекочували” в їхнє нове місце. Добре, що ведмедиків двоє, адже вони й сплять одне на одному”, – розповів директор зоопарку “Сафарі” Ігор Кальченко.

Дітей назвали Голочка і Клок. Відрізняють їх за білою цяткою на морді: у ведмедика-хлопчика все підборіддя біле, а в його сестрички тільки наполовину.

18 лютого до бердянського зоопарку приїхали представники зоопарку Праги, які в рамках обміну тваринами хочуть забрати одного гімалайського ведмедика. Зоопарк Бердянська хоче натомість гібона.

А в найближчі дні ведмежат помістять в один вольєр з трьома левенятами в рамках наукового експерименту.

“Це проста цікавість і водночас, можливо, наукове відкриття, адже в дикій природі ці тварини не зустрічаються”, – говорить Кальченко.

Йдеться про трьох африканських левенят, які народилися в зоопарку Бердянська 24 січня.

Джерело Точка.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.