Новини світу. 1 лютого. Єгипет. Три людини загинули за останні декілька днів в результаті бійки за хліб в Єгипті, пише у вівторок єгипетська газета “Аль-Масрі аль-Яум”.

Хліб
В Єгипті уже вбивають за хліб

Величезні черги щодня з раннього ранку збираються біля пунктів продажу хліба. Багато магазинів були змушені ввести обмеження і продають хліб по чотири коржі в одні руки. Це пов’язано з тим, що покупці, побоюючись перебоїв з хлібом, намагаються закуповувати його про запас.

Двоє людей загинули в понеділок в результаті бійки за хліб в районі Імбаба в Каїрі. Приводом до бійки послужила суперечка в черзі про норму на хліб. Ще одна людина стала жертвою подібного “хлібного бою” минулої неділі.

У той же час вже зафіксовані випадки перебоїв постачання хліба в дотаційні магазини. Власники деяких хлібних крамниць значно завищують ціни на коржі з 25 до 75 піастрів за штуку (десять єгипетських фунтів – це приблизно 1,8 долара). У результаті таких дій було вбито власника хлібної крамниці в районі Шобра в єгипетській столиці.

Влада заспокоює громадян і запевняє, що всі пекарні в країні працюють на повну потужність і запасів борошна і зерна вистачить надовго.

З 25 січня у Єгипті проходять масові акції протесту з вимогами зміни режиму Хосні Мубарака, який перебуває при владі майже 30 років, проведення економічних і політичних реформ. Хвилювання супроводжуються пограбуваннями і підпалами. Жертвами заворушень, за даними телеканалу “Аль-Джазіра”, вже стали 150 людей, більше 4 тисяч поранені. Народні протести тривають у всіх великих містах Єгипту, незважаючи на відставку уряду.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.