Новини України. 9 лютого. Близько 1 тисячі українських громадян перебувають в Єгипті, в якому з 25 січня тривають масові заворушення.

Єгипет
Ще тисячу українців евакуюють до кінця тижня

Як зазначили в українському МЗС, усі українські туристи, що знаходяться на відпочинку в Єгипті, повернуться на Батьківщину до кінця поточного тижня.

Як повідомлялося раніше, близько 6 тисяч громадян України вже повернулися додому. На даний момент українські туроператори призупинили продаж турів у Єгипет. Кабмін виділив 10,299 млн гривень для евакуації з Єгипту співвітчизників.

Між тим, за запевненням помічника міністра внутрішніх справ Єгипту Махмуда Ібрагіма, туристи, що перебувають на курортах півдня Синайського півострова, можуть почувати себе в безпеці.

На думку експертів, туристичний сезон-2011 в Єгипті чекає повний крах. Після масової евакуації іноземців єгипетські готелі спорожніли – вони заповнені всього на 20%. Між тим, туризм є однією з головних дохідних статей Єгипту, і влада країни приділяє увагу розвитку та модернізації курортних зон. У цій галузі працює близько 10% населення країни.

За матеріалами Газета по-київськи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.