Новини економіки. 24 лютого. Єгипет. Готові до прийому іноземних гостей єгипетські готелі пропонують значні знижки з метою стимулювання попиту.

Єгипетські готелі знижують ціни

Як повідомив РІА Новини директор філії туркомпанії в Хургаді Тамер Саїд, знижки пропонують насамперед готелі вищої цінової категорії.

“Серед наших партнерів більше половини знизили ціни на 10-15% в порівнянні з тим, що було раніше в цей час року”, – сказав співрозмовник агентства.

За його словами, передбачається, що акція триватиме до середини травня. Це пов’язано з тим, що власники готелів понесли значні втрати через заборону ряду країн на поїздки своїх громадян в Єгипет. Зараз готелі заповнені лише на 10% за рахунок туристів, перш за все з Великобританії та Німеччини, влада яких не обмежувала поїздки своїх громадян на курорти Червоного моря.

“Ми використовували вимушену паузу у своїй роботі в повному обсязі. Провели навчання персоналу, розробили нові екскурсійні програми, деякі співробітники взяли належні їм відпустки, адже, коли йде постійний туристичний потік, це зробити досить складно”, – розповів директор.

Він запевнив, що зараз країна готова приймати туристів в колишньому обсязі. У курортних містах зберігається спокійна обстановка, інфраструктура працює в звичайному режимі, всі готелі, з якими співпрацює фірма, готові до бронювання номерів для іноземних туристів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.