Новини технологій. 16 лютого. Японія. Роботи-андроїди візьмуть в кінці лютого в Японії участь у першому в історії “забігу”, дистанція якого перевищить 42 кілометри, повідомила в середу газета “Санкей”.

Роботи пробіжать крос

Роботам належить 422 рази “пробігти” по 100-метровій доріжці. Зупинки їм дозволять робити тільки для заміни батарей і техогляду. На те, щоб подолати відстань у 42 кілометри, роботам може знадобитися цілих чотири дні.

Відібрані для змагань п’ять роботів в середу були представлені журналістам. Серед них як високотехнологічні моделі, самостійно розраховують дистанцію і визначають траєкторію руху за допомогою відеокамери, так і ті, хто ледве пересувається на своїх двох.

Втім, відмінності у здібностях марафонців організаторів змагання не бентежать. Всі моделі об’єднує те, що вони створені підприємствами і технічними вузами Осаки, де і відбудеться забіг. Організатором першого в історії марафону серед роботів виступила адміністрація префектури Осаки.

Марафон роботів стартує 24 лютого. Він переслідує дві мети: підтримати проведення в жовтні цього року першого в Осаці марафону з вже справжніми спортсменами, а також привернути увагу до діяльності місцевих наукових підприємств.

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.