Новини України. 5 лютого. Нагадаємо, у травні 2005 року в Краматорську після щеплення від кору і краснухи помер школяр Антон Тищенко. Ще близько 90 його ровесників – учнів інших шкіл Краматорська були госпіталізовані з поствакцинальними ускладненнями

В Україну знову завозять низькоякісну індійську вакцину

В Україну везуть індійські вакцини для виконання вимог Національного календаря щеплень. Українські ЗМІ, з посиланням на джерела в МОЗ, стверджують, що причина переходу на нові препарати – у бажанні урізати і заощадити вакцинальні бюджети.

Індійські ліки в рази дешевше європейських та американських – тих, які закуповувалися раніше і відповідали усім заявленим вимогам.

Разом з тим, в МОЗ не можуть пояснити на якій підставі в країну знову завозиться, в тому числі, та вакцина, від якої в 2005 році помер підліток. Нагадаємо, в травні 2005 року в Краматорську після щеплення від кору і краснухи помер школяр Антон Тищенко. Ще близько 90 його ровесників – учнів інших шкіл Краматорська були госпіталізовані з поствакцинальними ускладненнями різного ступеня тяжкості. Як з’ясувала Спеціальна слідча комісія Верховної Ради, щеплення носили позаплановий характер і були зроблені індійським препаратом, що не пройшов належних лабораторних досліджень і не зареєстрований в Україні. Більш того, використання вакцини носило явно експериментальний характер.

Після оприлюднення результатів розслідування, використання “убивчого” препарату було заборонено. Однак тепер він знову може потрапити до поліклініки і вакцинальні кабінети тільки лише тому, що є дешевшим від решти препаратів подібного типу.

Джерело Власті нєт

Comments

  1. ПРасты предоставляют свой народ для клинических испытаний новых медпрепаратов! Меньше народу – больше кислороду! Ниче, все им аукнется, когда будут поднимать на вилы за такое покращання життя вже зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.