Новини технологій. 17 лютого. В Україні почав роботу інтернет-сайт для школярів Shkola.ua

Тепер діти в інтернеті можуть вчитися за шкільною програмою

Сайт пропонує електронну бібліотеку шкільних підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, розв’язки, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів.

«Робота нашого порталу, безумовно, спрямована на виховання культури, використання сучасних інформаційних технологій. Даний ресурс надає учневі можливість опанувати навчальний матеріал самостійно», – сказала головний редактор сайту Наталія Переверз’єва, зазначивши, що проект є некомерційним і соціальним.

Крім того, на порталі розміщена нормативно-правова база у сфері середньої освіти і рубрика методичної та навчальної літератури для вчителів. Інтернет ресурс також пропонує новини, які висвітлюють події у сфері освіти.

За словами творців проекту, вони мають намір поширити його й на студентську аудиторію, а генеральний директор Мистецького арсеналу Наталія Заболотна висловила надію на створення спільних проектів з Shkola.ua.

Нагадаємо, раніше український оператор мобільного зв’язку Київстар видав перше в Україні науково обгрунтований посібник для батьків Діти в інтернеті: як навчити дітей безпеки у віртуальному світі, підготовлене компанією спільно з Інститутом психології ім. Костюка НАПН Україні.

Джерело Власти нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.