Новини світу. 18 лютого. Турція. У турецьких готелях можуть заборонити систему “все включено” через безперервний спад доходів готельєрів та працівників туріндустрії.

готель Herods
В Єгипті хочуть заборонити all-inclusive

Крім того, депутати Партії добробуту Туреччини хочуть ввести заборону на будівництво нових готелів у Аланьї, пояснюючи свій намір тим, що все зростаюча кількість готелів провокує зниження цін і порушує баланс між попитом і пропозицією. “Сезон 2010 року залишився позаду. Новий сезон ось-ось почнеться. Один сезон змінює інший, а проблеми туристичного сектора ніяк не вирішуються”, – йдеться в повідомленні партії.

Рішення проблеми члени турецької партії бачать не в будівництві нових готелів, а в їх модернізації і збільшенні цін на більш якісні послуги.

“Що ж робити? Не будувати більше готелів. Наявні готелі потрібно модернізувати і залучати більше туристів в них. Готелям потрібно концентруватися не на кількості, а на якості і, надаючи більш якісні послуги, відповідно підвищувати на них ціни. Це навряд чи буде можливим без відмови від системи “все включено”, так що необхідно розробляти нові системи проживання туристів у готелях “, – заявили в політсилі.

На думку працівників туризму, основними проблемами індустрії залишаються – низький рівень зарплати і сезонне, а не цілорічне працевлаштування.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.