Новини світу. 6 лютого. Міністерство внутрішніх справ Тунісу постановило припинити діяльність колишньої правлячої партії Демократичне конституційне об’єднання (ДКО).

Туніс
В Тунісі ліквідовують правлячу партію

Її керівником був авторитарний президент Зін аль-Абідін бен Алі, який правив країною 23 роки і втік через протести суспільства.

За рішенням МВС всі центральні та територіальні органи ДКО тепер закриті, заборонена агітація і проведення партійних заходів. Прийняте міністром внутрішніх справ Фархатом Раджі “в ім’я вищих інтересів і з метою припинення порушення законності” розпорядження буде діяти до тих пір, поки “не буде ухвалено офіційне судове рішення про розпуск партії”, вказується в комюніке відомства.

Таким чином, зроблено ще один крок у справі ліквідації “спадщини диктатора” в особі, що зберігала до останнього моменту свій кадровий склад і вплив партії бен Алі. На цьому наполягали опозиція і численні маніфестанти. Незважаючи на те, що переворот стався в середині січня, їх зіткнення з силами правопорядку тривають. Тільки за вихідні вони призвели до загибелі щонайменше 4 осіб, десятки отримали поранення.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.