Новини України. 20 лютого. Тернопіль. У Тернополі хочуть створити Католицьку школу. Місцева влада забезпечать школу приміщенням і вчителями, а Українська греко-католицька церква (УГКЦ), в свою чергу, буде надавати програми і технічне забезпечення.

Сергій Надал

Як повідомив міський голова Сергій Надал, люди, які займаються цим питанням, разом зі священиками Української греко-католицької церкви (УГКЦ) вже їздили до Польщі та Австрії, де переймали досвід функціонування таких шкіл.

“У Католицькій школі ми зберемо тих вчителів, які дійсно сповідують християнські цінності та християнську мораль і яким дійсно цікаво буде працювати в такому навчальному закладі”, – зазначив Надал.

“Ми бачимо цю школу як елітний заклад. Церква пропонує, щоб у цій школі навчалося менше учнів, ніж у середньому в школах Тернополя, десь 300-400 учнів (в середньому чисельність учнів у школах міста складає 500-700 – ред.) . Але тоді з’явиться можливість приділити більше уваги кожній дитині і це значно поліпшить якість навчально-виховного процесу”, – сказав Надал.

За його словами, Католицька школа буде відкрита на базі однієї з діючих шкіл міста, орієнтовно заплановано це зробити з нового навчального року.

Надал також запевнив, що незважаючи на проблеми з фінансуванням сфери освіти в місті, ні одну зі шкіл закривати не будуть.

“Тому що, як тільки я пішов у відпустку, як почали розпускати такі чутки, а на всеукраїнських телеканалах політики вже навіть почали заявляти про стурбованість тим, що нібито в Тернополі закривають російську школу, тоді як вона ніякого відношення не має до тих шкіл, про реорганізації яких йшла мова. Такі заяви – це справжнісінька безглуздість”, – вважає Надал.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.