Новини світу. 3 лютого. Росія. Компанія “Винексім”, відома маркою “Путінка”, з березня 2011 року почне випускати горілку “Володя и медведи”.

Споживання етилового спирту призводить до безповоротних змін головного мозку

За словами віце-президента “Вінексіма” з маркетингу Станіслава Кауфмана (він і є безпосереднім автором брендів “Путінки” і “Володі і ведмедів”), нова марка горілки буде розливатися на заводі Prime під Харковом. Це підприємство порахували найбільш зручним з точки зору логістики.

Справа в тому, що горілка буде продаватися не тільки в Росії, але і за кордоном, включаючи Україну, країни ЄС і США. На Україну просуванням “Володі” займеться компанія “Мегаполіс“, яка раніше домовилася з “Вінексімом” про дистрибуцію “Путінки” і “Рубльовки“.

Експерти вважають, що “Володя і ведмеді” може стати напівофіційною горілкою партії “Єдина Росія” в передвиборчий період. У “Вінексімі”, проте, звинувачення у політизованості відхиляють. За словами Станіслава Кауфмана, образи ведмедів присутні в багатьох горілчаних марках.

“Якщо і сприймати цей бренд як якесь горілчане відображення політичної ситуації на даний момент, то воно швидше виконано в жанрі позитивної народної поезії, ніж якоїсь провокації”, – заявив Кауфман.

Джерело Лентаю.ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.