Новини України. 15 лютого. Шість депутатів Верховної Ради, обраних за списком Партії регіонів, і по одному депутатові, обраному за списком Блоку Юлії Тимошенко й Комуністичної партії, приступили до обов’язків.

ВРУ
Нові депутати ВРУ склали присягу

Вони зачитали текст присяги на засіданні парламенту.

Зокрема, до обов’язків приступили обрані за списком ПР Сергій Андрос (№219 у виборчому списку), Анатолій Степаненко (№220), Володимир Литвинов (№221), Василь Євтухов (№222), Павло Солтус (№223) та Ігор Зварич (№224).

Крім них, до обов’язків приступив обраний за списком БЮТ Станіслав Берьозкін (№178) і обраний за списком КПУ (№30) Володимир Лещенко, повідомляють Українські новини.

Як повідомляло агентство, 14 лютого ЦВК визнала обраними й зареєструвала 7 депутатів Ради, обраних від ПР і БЮТ, а потім і Лещенка.

4 лютого Рада достроково припинила повноваження депутатів Володимира Демішкана, Миколи Джиги, Григорія Ілляшова, Миколи Злочевського, Леоніда Фесенка, Дмитра Саламатіна, Олексія Боярчука (усі – ПР), Ігоря Калєтніка (КПУ) і Олега Бабаєва (БЮТБ) у зв’язку з їх переходом на іншу роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.