Новини світу. 1 лютого. Москва. Відео. Сім хакерів, які зламали тисячі рахунків у банках по всій планеті, знешкодили московські міліціонери.

Міліціонери виявилися спритнішими за хакерів

Кібер-зломщиків, жертвами яких стали 96 вітчизняних і зарубіжних банків, вдалося зловити міліціонерам і запобігти розкрадання мільярдів доларів.

“Наші оперативники дізналися про плани кібер-зломщиків на фінальній стадії, – розповіла керівник прес-служби УЕБ ГУВС Москви Ірина Вовк. – Дані про рахунки приватних осіб і цілих підприємств були на той момент викрадені”.

Злочинці користувалися дуже витонченими схемами інтернет-шахрайства, включаючи фішинг (від англ. Phising – виманювання вивуджування).

Вони розсилали від імені банків електронні листи з загрозою заморожування рахунків і вимагали від клієнта підтвердити інформацію по дебетових та кредитних картах.

Крім того, за допомогою комп’ютерних вірусів хакери викрали банківські ключі, логіни і паролі 457 великих фірм.

У результаті хакери отримали гігантський обсяг інформації і виділили під нього окремий сервер.

“Вони планували вчинити масове розкрадання валюти і рублів в дуже короткий період, – продовжує Ірина Вовк. – Тому зволікали і ретельно готували злочин”.

Оперативники випередили хакерів і відразу попередили банкірів, щоб запобігти списання грошей з рахунків.

“Якби їх задум вдався, вони стали б одними з найбагатших людей в Росії, – продовжує Ірина Вовк. – Суми обчислюються мільярдами”.

Джерело Лайф Ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.