Новини України. 19 лютого. У Севастополі зареєстрували масову загибель чорних дроздів.

чорний дрізд
В Севастополі загинули чорні дрозди

Десятки мертвих птахів лежать на Камишовському шосе, в Козачій бухті і в інших прибережних районах. За словами орнітолога, експерта з біорізноманіття Товариства охорони птахів України Олександра Грінченка, стверджувати, що дрозди загинули від інфекції або отруїлися кормом, “поки рано”.

“Це перелітні птахи і прилетіли вони, найімовірніше, з Північної Африки, де не зареєстровані епідемії”, – зазначив Олександр Грінченко.

Розслідуванням факту загибелі птахів займаються лікарі Севастопольської державної ветлікарні. Перший огляд показав, що причиною загибелі дроздів став, швидше за все, мороз. Взяті проби тканин загиблих птахів, їх відправили до Сімферополя на експертизу. Діагноз буде встановлено протягом тижня.

В Україні загибель чорних дроздів зафіксована вперше. Раніше випадки масової загибелі птахів відбувалися в США, Швеції, Канаді, Італії, Румунії.

Нагадаємо, в січні на півночі Італії в провінції Равенна були виявлені сотні мертвих голубів. На думку італійських орнітологів, масова загибель птахів була викликана масовим нетравленням шлунка. Також близько тисячі дроздів “впали дощем” в США.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.