Новини світу. 24 лютого. КНДР. У північнокорейському місті Синийджу, розташованому на кордоні з Китаєм, сотні людей брали участь у заворушеннях, на придушення яких були кинуті війська.

Люди в КНДР хочуть справедливості

За інформацією провідної сеульської газети “Чосон ільбо”, хвилювання, що спалахнули в минулу п’ятницю, були спровоковані поліцейським рейдом на місцевому ринку. Під час цієї операції одиного із торговців жорстоко побили, його сім’я почала протестувати, і до виступу швидко приєдналися інші люди.

Коли заворушення стали набувати масового характеру, влада була вимушена направити на допомогу поліції війська. За деякими даними, є кілька убитих. Як повідомили джерела видання, населення Синийджу обурене також тим, що влада КНДР не виконали свою обіцянку видати людям підвищені продуктові пайки з нагоди дня народження лідера країни Кім Чен Іра, яке відзначалося 16 лютого.

Місто Синийджу відоме своїми тісними зв’язками з сусіднім Китаєм. Ринок цього міста – один з найжвавіших в КНДР, багато його торговців, як стверджується, залучені в контрабанду і незаконні операції з валютою.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.