Новини світу. 14 лютого. Іран. В Ірані винесений смертний вирок 35-річному веб-програмісту Саїду Малекпуру (Saeed Malekpour).

В Ірані бережуть людей від згубного впливу порнографії

Малекпура, канадця іранського походження, визнали винним у розповсюдженні порнографії – за даними слідства, він створював і модерував порносайти. В обвинувачувальному висновку йому також приписується образа ісламу і ряд злочинів проти правлячого режиму і національної безпеки.

Страта буде приведена у виконання після того, як вирок затвердить верховний суд Ірану. Дружина Малекпура Фатіма Ефтехарі (Fatemeh Eftekhari) назвала звинувачення проти її чоловіка сфабрикованими. За її словами, Малекпур розробив додаток для завантаження фотографій на сайти. Цією програмою без його відома скористалися творці порноресурсів.

Малекпур, який проживав з дружиною в канадському Торонто, був арештований у жовтні 2008 року, коли приїхав до Ірану відвідати хворого батька. Він дав свідчення, але в листі додому повідомив, що обмовив себе, щоб припинилися тортури.

Поширення порнографії входить до числа злочинів, за які за іранськими законами покладено смертна кара. За даними організації «Міжнародна амністія», в 2009 році Іран займав друге місце в світі за кількістю смертних страт. За рік у країні було страчено не менше 388 чоловік.

Джерело Власті.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.