Новини культури. 10 лютого. США. У Голлівуді набирає хід кампанія з повернення на великий екран головних франшиз 80-х.

Горець поверниться на екрани

Нове життя знайдуть такі стрічки як “Смертельна зброя”, “Робокоп”, “Наймана вбивця” і деякі інші. У 2009 році в цьому списку з’явився “Горець” – одна з найпопулярніших кінофраншиз 80-х. Довгий час про проект ремейка або, якщо бути точними, т.зв. перезапуску “Горця” нічого не було чутно. Однак, вчора студія Summit Entertainment повідомила, що проект розморожений і до його створення залучена сценаристка Мелісса Розенберг.

Розенберг стала широко відомою після виходу на екрани надуспішної саги “Сутінки”, до якої вона написала сценарій. Повертати “Горця” на екрани буде продюсер оригінального фільму Ніл Морітц. Режисером нового фільму в 2009-му значився Джастін Лін.

Після виходу на екрани в 1986 році “Горець” став одним з найвідоміших і популярних кіногероїв. У СРСР він вперше з’явився на відеокасетах у 1988 році. Головним героєм першого фільму був бессметрний Коннор Маклауд, лицар із середньовіччя, вимушений в кінці XX століття битися проти інших безсмертних ворогів. Головні ролі у фільмі виконали Крістофер Ламберт і Шон Коннері. Світовий успіх стрічки породив цілий вигаданий фентезі-всесвіт, що включає п’ять повнометражних фільмів, два телесеріали, мультиплікаційний серіал, анімаційний флеш-фільм, 14 романів і велику кількість коміксів.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.