Новини України. 16 лютого. Донецьк. Питання про закриття школи зняли з порядку денного райради.

В Донецьку продовжить функціонувати україномовна школа

Депутати Петровської районної ради Донецька зняли питання про закриття української школи №111 з порядку денного цієї сесії.

Про це повідомили батьки учнів, які сьогодні брали участь в пікетуванні райради з вимогою не закривати українську школу №111.

Батькам оголосили, що питання знято у зв’язку з тим, що “воно не до кінця опрацьоване”, тому його “відправлять на доопрацювання в депутатські комісії райради”.

Профільна комісія райради з питань освіти розгляне можливість закриття української школи вже цієї п’ятниці. А потім це питання будуть обговорювати і в інших комісіях райради.

Тільки після обговорення питання про закриття школи винесуть вже на наступну сесію районної ради. За словами батьків, дату проведення наступної сесії райради їм поки не повідомили.

Сьогодні в Донецьку батьки учнів погрожували самоспаленням через закриття української школи.

Джерело Точка.нет

Comments

  1. Ну трепачи ааа. Школы закрываются, из за не хватки детей и распределяются по другим школам. Рожать нужно больше, а не трепать и выдумывать что то. Политиканты хреновы. А посмотрите на плакат, написан то по русски – Мы против закрытия нашей школы – так где тут намёк о принуждении укр –го. Просто учителя останутся без работы, ведь попробуй её найди, вот и приходится часок помитинговать как везде где что то закрывают. А нацыки рады стараться, ка-ра-у-л, язык притисняют…. вот суки а?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.