Новини україни. 3 лютого. Чернігів. У Чернігові правоохоронці були змушені застосувати силу до 70-річній жінки, яка вчинила стрілянину з газового пістолета в житловому будинку. У результаті операції «Беркута» у неї відібрали газовий пістолет, а за фактом подій ведеться перевірка.

Бабця стріляла в міліціонерів

На даний момент правоохоронці з’ясували, що все почалося з того, що син жінки під заставу своєї частини квартири взяв кредит у банку. Кредит він не повернув, тому банк забрав частину квартири і перепродав іншому громадянину. Той, у свою чергу, умовив бабусю продати йому частину, що залишилася. Склали відповідні документи, уклали договір купівлі-продажу, в якому вказали термін, за який жінка має звільнити квартиру. Але жінка ні у встановлений термін, ні пізніше квартиру не покидала, відмовляючи власникові у категоричній формі. Тоді чоловік звернувся до суду і виграв її. Жінку зобов’язали виселитися вже за рішенням суду. Але коли новий власник з рішенням суду на руках прийшов під двері власної квартири, замок там був замінений. Він разом зі знайомими почав виламувати серцевину замка. У відповідь жінка пригрозила, що почне стріляти. Чоловіки викликали міліцію.

На місце події прибув дільничний інспектор міліції та група спецпідрозділу «Беркут». Під час невдалих переговорів останні з’ясували, що свого часу жінка працювала в правоохоронних органах, мала достатній досвід поводження зі зброєю, тому її обіцянку стріляти сприйняли цілком серйозно.

Стоячи під дверима, міліціонери голосно представилися і попросили відкрити двері. У свою чергу, новий господар квартири продовжив виламувати замок. Після видалення з замкової щілини серцевини пролунав постріл. Потім ще три. Коли правоохоронці увійшли до квартири, бабуся направила на них пістолет і натиснула на спусковий гачок. Але відбулася осічка.

Працівники міліції притиснули озброєну стару щитом до стіни і відібрали зброю – 9-міліметровий газовий револьвер «Компакт». Як потім пояснила жінка, раніше він належав її покійному чоловікові.

Наразі за даним фактом триває перевірка, матеріали направлено на розгляд прокуратури міста Чернігова для прийняття відповідного рішення, повідомив ВЗГ УМВС у Чернігівській області.

Джерело Репортер

Comments

  1. “…чоловік звернувся до суду і виграв її.” – Кого???? 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.