Новини світу. 8 лютого. Лютого. У Британії прийнято новий закон про боротьбу зі злочинністю серед молоді. Тепер поліцейські отримали право виховувати підростаюче покоління незвичайними заходами, позбавляючи їх найдорожчого – їх гаджетів.

Тепер відбирати телефони на вулиціх Британії буде поліція

Якщо на вулиці Лондона у людини забрали iPod і телефон, зовсім не обов’язково, що її пограбували хулігани. Можливо, все було зовсім навпаки. Майном заволоділи поліцейські, а в ролі позбавлених виявилися малолітні злочинці. Хуліганство серед підлітків на вулицях Британії стало настільки поширеним явищем, що поліція й не знала, що ще зробити, щоб зупинити розгул молоді.

Всю країну буквально приголомшив випадок, що стався 4 роки тому. Мати-одиначка Фійона Пілкінгтон була зацькована підлітками в рідному містечку. Її життя перетворилося на пекло. Протягом 10 років жінці били скло в будинку, кидали у вікна сміття, підпалювали килимок біля вхідних дверей, змушуючи її поїхати з міста і забрати з собою дочку-інваліда. Фійона зробила кілька сотень дзвінком в поліцію, але кожного разу поліцейські пропонували їй розбиратися з молоддю самій. У підсумку, жінка вбила доньку, після чого покінчила з життям самогубством. Після цього випадку влада всерйоз вирішила посилити закон про боротьбу зі злочинністю серед молоді на вулицях. За новими правилами, поліції забороняється формально ставитися до скарг на підлітків, які вчиняють протиправні дії.

Якщо поліцейські отримають п’ять або навіть більше скарг на підозрілу компанію молоді на вулиці, вони повинні будуть обов’язково провести розслідування. Є в законі і незвичайний пункт. Відомо, що дуже часто поліції важко знайти управу на молодих людей, які спеціально поводяться зухвало. Тепер цих підлітків будуть брати за живе – відбирати у них гаджети, якими вони дорожать найбільше, – мобільні телефони, iPod’и та стереосистеми. І навіть можуть заборонити їм з’являтися в центрі міста на строк до двох років. Як відзначили представники уряду, схваливши прийняття законопроекту, вони хочуть “запровадити покарання, які будуть значущими і ефективними”. А щоб робота поліції була помітна і іншій частині суспільства, у якості покарання вуличних хуліганів будуть активніше залучати до суспільно-виправних робіт у вихідні, змушуючи їх фарбувати паркани і змивати графіті зі стін.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.