Новини світу. 11 лютого. Бразилія. Міжнародний аеропорт “Кумбіка” у бразильському Сан-Паулу посів перше місце у світі за обсягом вилучених у минулому році наркотиків.

Сан Пауло аеропорт
Поліція аеропорту Сан Пауло вилучила близько 2 тонн наркотиків

За даними Федеральної поліції Бразилії, агенти спеціалізованого підрозділу з боротьби з наркотиками в найбільшому бразильському аеропорту перехопили з січня по грудень 2010 року 1,8 тонн наркотичних речовин, в основному кокаїн. За цей період затримано на місці злочину 343 наркокур’єри, серед яких громадяни більше 50 країн. У них також вилучено близько 2 мільйонів євро і 650 тисяч доларів.

Дії бразильських поліцейських з припинення трафіку удостоїлися високих оцінок з боку колег в усьому світі. Так, американське агентство з боротьби з наркотиками DEA (Drug Enforcement Administration) назвало поліцію аеропорту Сан-Паулу одним з кращих прикладів боротьби з міжнародним обігом наркотиків.

Бразилія межує з головними світовими виробниками кокаїну – Болівією, Колумбією і Перу, і найбільший у регіоні міжнародний аеропорт Сан-Паулу використовується наркотрафікантами в якості транзитної бази для постачань до Європи, Африки та Північної Америки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.