Новини спорту. 12 лютого. На сайтах з працевлаштування з’явилися нові оголошення по набору персоналу для Євро-2012.

ЄВРО-2012
Врилися вакансії по підготовці до Євро

Замовники: український Оргкомітет Євро-2012 та УЄФА. Написані подібні повідомлення англійською мовою.

Серед вакансій: фахівці відділу по роботі з волонтерами, з адміністративної підтримки цього відділу, за навчальних програм відділу роботи з волонтерами та відділу транспортного забезпечення заходів, керівник сектора логістики заходів турніру, фахівець із закупівель, менеджер з церемоній.

Серед основних вимог, які виставляє УЄФА та оргкомітет перед фахівцями – наявність вищої освіти, досвіду роботи в аналогічній сфері більше двох-трьох років, вільне володіння українською, англійською та бажано польською мовами, стресостійкість, відмінні комунікативні навички, володіння комп’ютером. Правда, заробітна плата в оголошеннях не вказана, але претендентам обіцяють, що вона буде високою, конкурентоспроможною, а також гарантують соціальний пакет:

“Зарплата індивідуальна, залежить від досвіду претендента, від рівня його професіоналізму”, – пояснили в прес-службі оргкомітету.

Організатори Євро-2012 говорять, що онлайн-заявки будуть розглядатися в першу чергу, і обіцяють, що зв’яжуться з кандидатами, які пройдуть відбір.

Нагадаємо, що влітку ще буде проводитися і набір волонтерів, які будуть працювати безкоштовно. Україна таких добровольців треба 2,5 тисячі. Критерії, яким повинен відповідати євроспівробітник: вік від 18 років, володіння англійською, щире бажання допомагати.

Джерело Подробиці

Comments

  1. Добрий день. Скажіть, будь ласка, де можна подивитися вакансії до Євро-2012, цікавлять вакансії напрямку логістика.
    Дякую!.

  2. Аладар, на жаль редакція не може вам допомогти в цій справі, адже ми не займалися пошуком роботи, проте можемо порадити Вам звернутися на сайти Євро-2012 та УЄФА, та все що з цим пов’язане, гадаємо там Ви зможете знайти інформацію, яка Вас цікавить.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.