Новини України. 3 лютого. Рано чи пізно українська православна церква Київського патріархату припинить своє існування.

Драбико зізнався, що їм потрібні тільки священники, які будуть приносити гроші, а не ті, які вірять

Про це заявив прес-секретар митрополита Володимира Володимир Драбинко газеті “Сегодня”, коментуючи слова Патріарха Філарета про плани ліквідації УПЦ КП до літа.

“Те, що рано чи пізно він зникне, – це однозначно. Вони повернуться в лоно УПЦ. Але не до літа. Це дурниці. Навіть при паличному режимі такого б не відбулося”, – підкреслив Драбинко.

Коментуючи ж слова патріарха про те, що на священиків УПЦ КП виявляється тиск він зазначив:

“Насправді до нас і за часів Ющенка поверталися священики УПЦ КП, і навіть єпископ один повернувся. І особливого сплеску зараз немає: хоча священики, які і раніше хотіли повернутися, перестали боятися. Адже при Ющенку закручували гайки по повній програмі “.

«А той ажіотаж, який роздувається, – він надуманий. Це робиться, щоб у разі чого сказати: «А я ж попереджав», – додав прес-секретар.

Також він зазначив, що УПЦ МП не бере “у своє лоно” всіх покаятися:

“Одна справа, якщо священик покаявся і хоче перейти до нас з приходом, з храмом, а якщо там з кимось посварився і хоче до нас повернутися – це вже інше. Якщо він їм не потрібен, то він і нам не потрібен”.

У свою чергу, один із священиків УПЦ МП, який просив його не представляти, зазначив, що це станеться після відставки Патріарха Філатера:

“Я вам можу назвати конкретну дату зникнення УПЦ КП. Філарет дуже авторитарна людина, тобто УПЦ КП – це він, з його відходом не буде і його церкви. речі, ви ж розумієте, що єдина церква, про яку багато хто мріє, може бути тільки канонічною, тобто розкольники повинні повернутися до нас”.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.