Новини України. 21 лютого. У зв’язку зі дестабілізацією суспільно-політичної ситуації в Лівійській Арабській Джамагирії Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України тимчасово утриматись від поїздок до цієї країни.

МЗС України радить українцям утриматися від поїздки в Лівію

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко дав доручення Посольству України в Лівії проробити механізми та план можливої евакуації громадян України, які перебувають на території Лівії.

“Глава зовнішньополітичного відомства України провів телефонні консультації зі своїми колегами з Італії, Туреччини та Росії щодо питання можливої взаємодії у рамках майбутніх заходів з евакуації громадян України з Лівії”, – йдеться в повідомленні.

За отриманою від Посольства України в Лівії інформацією, Посольство встановило та підтримує постійний телефонний зв’язок з нашими співвітчизниками.

Нашим співгромадянам рекомендується уникати місць проведення демонстрацій. Дипломатами Посольства здійснюється постійний моніторинг ситуації, проводиться робота щодо уточнення списків громадян України, які перебувають на території Лівії. Інформація про наявність громадян України серед загиблих або поранених до дипустанови не надходила.

Телефони “гарячої лінії” Посольства України в Лівії +218-21-360-86-65, +218-21-360-86-64. Справа перебуває на особливому контролі Міністра закордонних справ України К. Грищенка“, – інформує МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.