Новини України. 11 лютого. За повідомленням Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія, в ніч на 11 лютого захоплених у заручники капітана судна “Perseas” – громадянина України та старшого механіка – громадянина Греції звільнено з полону.

Українського капітана звільнили з піратського полону

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

За даними дипустанови, у даний час звільнені моряки перебувають у місті Порт Харкорт (штат Ріверс), де співробітники Державної служби безпеки Нігерії проводять їх опитування у межах розслідування злочину щодо викрадення людей.

У ході телефонної бесіди працівників Посольства України з капітаном з’ясовано, що стан здоров’я нашого співвітчизника нормальний, психологічний та фізичний стан – задовільний. Після закінчення опитування представниками Державної служби безпеки Нігерії моряків направлять до клініки для проведення медичного обстеження.

Посольство підтримує контакт з агентом компанії-оператора у місті Порт Харкорт з метою узгодження дій щодо організації відправки громадянина України на Батьківщину.

Справа продовжує перебувати на особливому контролі в Посольстві України в Нігерії та в Департаменті консульської служби МЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.