Новини світу. 26 лютого. Лівія. Українська медсестра лівійського лідера Муаммара Каддафі Галина Колотницька збирається повертатися в Україну.

Галина Колотницька

Про це в суботу пише газета Сегодня з посиланням на дочку медсестри Тетяну Колотницьку.

“Мама вчора вийшла на зв’язок. Розповіла, що зараз у Тріполі. Там стрілянина, бійки, взагалі все те, що показують у новинах. Говорила спокійним голосом, просила щоб не хвилювалися, і що незабаром буде вдома”, – розповіла Тетяна.

“Сказала, що, слава Богу, зі здоров’ям у неї все добре”, – додала вона.

На питання про те, чи чекає Галина Колотницька на зарплатню, як десятки інших іноземних медиків, що працюють у Лівії, або ж не повертається через якусь іншу причину, її дочка відповісти не змогла.

Також Тетяна не знає, чи перебуває її мама зараз поруч із Каддафі.

Раніше Тетяна розповідала, що її мати виїхала в Лівію 9 років тому. Спочатку працювала в госпіталі, а потім пішла на службу до Каддафі.

“У нього працюють і інші українки медсестрами. Мама одна з них (за деяким даними, у Каддафі 4 медсестри-українки). Він чомусь не довіряє цю справу лівійкам”, – додала Тетяна.

Як відомо, інформація про те, що у Каддафі працює українська медсестра, стала відома через публікації Wikileaks витоків депеш американських дипломатів.

Нагадаємо, раніше Галина Колотницька повідомляла про те, що незбирається повертатися в Україну.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.