Новини спорту. 13 лютого. Збірна України з індорхокею стала бронзовим призером чемпіонату світу, що проходить в польському Познані.

збірна України з індорхокею
Українки вибороли третє місце на Чемпіонаті світу з індорхокею

Команда, що фактично складається з вихованок муніципального спортивного клубу «Сумчанка», перемогла сьогодні у фіналі ІІІ чемпіонату світу збірну Білорусі.

Підопічні заслуженого тренера України Світлани Макаєвої в матчі за третє місцечем перемогли білорусок з рахунком 4:2, причому на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь суперниць.

Українки програвали матч у першому таймі, хоча перші відкрили рахунок. Збірній вдалося вибороти перемогу у грі за бронзу завдяки голам Богдани Садової та Яни Ворушило після перерви.

Індорхокей – один з ігрових видів спорту, різновид хокею на траві. Але на відміну від традиційного хокею на траві не входить до олімпійської програми. Від традиційного хокею на траві відрізняється, перш за все тим, що матчі проводяться в закритих приміщеннях (залах). Крім того, в індорхокеї майданчик менший – як правило, 20 на 40 метрів, що відповідає майданчику для гандболу, і кількість гравців в командах – по 6 в кожній з команд (5 польових і 1 воротар), тоді як в хокеї на траві – по 11.