Новини України. 23 лютого. Громадянин України перебував на конференції в місті Крайстчерч (Нова Зеландія), коли там стався землетрус.

Землетрус Нова Зеландія
МЗС вирішує питання повернення українця, який потрапив в землетрус

Про це повідомляє речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Згідно з повідомленням Міністерства, українця евакуювали і з ним все в порядку.

“За наявною інформацією, в м. Крайстчерч виявився громадянин України, який перебував там на конференції. У зв’язку із руйнацією готелю де він проживав, його з іншими учасниками конференції було евакуйовано до міста Веллінгтон. Посольством України в Австралії встановлено зв’язок із зазначеним громадянином та, враховуючи відсутність у нього проїзних документів, опрацьовується питання документування його свідоцтвом на повернення в Україну”, – повідомляє МЗС.

Відомство інформує, що станом на 23 лютого ц.р. новозеландською владою підтверджено смерть 75 осіб, більше 300 осіб вважаються пропалими безвісти.

В м. Крайстчерч силами новозеландської поліції та рятувальних служб продовжуються пошуково-рятувальні та відновлювальні роботи.

За інформацією Міністерства закордонних справ та торгівлі Нової Зеландії серед загиблих громадян іноземних держав немає.

Посольство України в Австралії уважно слідкує за розвитком ситуації в регіоні, підтримується постійний контакт з новозеландськими властями та українською громадою щодо встановлення серед постраждалих від землетрусу громадян України.

Справа перебуває на особливому контролі в МЗС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.