Новини України. 2 лютого. Влада готує нову аферу з шельфом Чорного моря і компанією “Vanco”.

Олекса Гудима
Гудима: на угоді з Vanco заробить лише влада

Про це заявив міністр палива та енергетики опозиційного уряду Олександр Гудима, коментуючи рішення уряду Азарова про підписання мирової угоди з компанією “Vanco Prykerchenska”, яку заснували чотири студентки.

За його словами, юридично мирова угода означає, що жодна сторона, в першу чергу “Vanco”, не буде судитися з Україною за право експлуатувати шельф Чорного моря, а по-іншому це означає, що “уряд повертається до надання ексклюзивного права, згідно підписаних раніше угод, що весь шельф Чорного моря абсолютно неконкурентно буде відданий офшорній компанії, яку очолювали декілька студенток”, повідомляє прес-служба БЮТ.

“Тобто “Vanco”, яка не має імені, не має коштів і технологій, буде продовжувати ту справу, яка була припинена урядом Юлії Тимошенко“, – зазначив Гудима.

“Мова йде про нову аферу, яку вже зараз можна прогнозувати. І можна очікувати, що шельф Чорного моря скоро буде перепроданий після укладання нової угоди вже іншим компаніям. “Vanco” на цьому заробить, а Україна втратить”, – заявив Гудима, додавши, що таким чином справдилися найгірші прогнози.

Він також зазначив, що опозиція рекомендувала уряду Азарова провести новий конкурс та укласти нову угоду про розробку шельфу Чорного моря з декількома інвесторами, які б ефективно конкурували між собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.