Новини України. 23 лютого. Віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко оцінює заборгованість із виплат громадянам компенсації за лікарняні в 400 млн гривень на кінець лютого.

Сергій Тігіпко
Тігіпко: держава заборгувала за лікарняні 400 млн. грн

Про це він сказав на брифінгу.

“Поки що залишилася заборгованість приблизно 400 млн гривень“, – повідомив Тігіпко.

При цьому він нагадав, що у зв’язку з набуттям чинності деяких законодавчих актів змінився порядок виплати лікарняних.

Віце-прем’єр додав, що після цього дещо затяглося затвердження положень про виплату лікарняних, що призвело до виникнення труднощів з їх виплатами.

Тігіпко наголосив, що зараз це положення вже затверджене і проблеми з виплатою лікарняних будуть вирішені найближчим часом.

Як повідомлялося, на початку лютого партія “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” заявляла про невиплату Кабінетом Міністрів населенню лікарняних і допомоги у зв’язку з вагітністю і пологами.

Партія називала причиною невиплати лікарняних постанову уряду, яка набула чинності 1 січня і яка регулює їх порядок, але до якої не було надано необхідних офіційних роз’яснень щодо нарахувань і виплат.

Колишній міністр праці і соціальної політики Людмила Денісова заявляла, що Фонд соцстрахування станом на 1 січня поточного року заборгував громадянам 2 млрд гривень компенсацій за лікарняні.

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов пояснив затримку з виплатою лікарняних з початку 2010 року виявленням масових фактів видачі фіктивних лікарняних.

За матеріалами Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.