Новини України. 15 лютого. Україна та Росія мають намір провести спільні заходи, присвячені 50-річчю від дня польоту в космос Юрія Гагаріна та 120-річчю від дня народження письменника Михайла Булгакова.

Президент України Віктор Янукович
Янукович доручив спільно з Росією святкувати політ Гагаріна і "дн" Булгакова

Про це сказано в дорученні Президента від 14 лютого.

Президент Віктор Янукович доручив міністру закордонних справ Костянтину Грищенку, міністру освіти і науки, молоді та спорту Дмитру Табачнику та голові Державного космічного агентства Юрію Алексєєву до липня забезпечити проведення спільних з Росією заходів, присвячених 50-річчю польоту в космос Гагаріна; Алексєєву та міністру фінансів Федору Ярошенку до березня відпрацювати питання фінансування заходів, які будуть проводитися в Україні у зв’язку із цією датою.

Також Янукович доручив Грищенку, Табачнику та міністру культури Михайлу Кулиняку до березня погодити з російською стороною план проведення спільних заходів щодо святкування 120-річчя від дня народження Булгакова.

Також Президент доручив їм до 16 лютого погодити план заходів щодо проведення днів освіти і науки України в Росії в 2011 році.

Крім цього, Янукович доручив Грищенко, Табачнику, Кулиняку, міністру надзвичайних ситуацій Вікторові Балозі та міністру екології і природних ресурсів Миколі Злочевському створити міжвідомчу координаційну робочу групу для забезпечення взаємодії з російською стороною з реалізації заходів, пов’язаних з 25 роковинами Чорнобильської катастрофи.

Також Президент доручив Грищенку, Табачнику, Кулиняку та віце-прем’єр-міністру, міністрові інфраструктури Борисові Колеснікову визначити з російською стороною перспективи та напрямки взаємодії в рамках підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, Всесвітньої універсіади в Казані (Росія) в 2013 році та зимової Олімпіади в Сочі (Росія) в 2014 році.

Як відомо, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту рекомендує загальноосвітнім установам провести 12 квітня урок, присвячений святкуванню 50-річчя від дня польоту в космос Гагаріна.

Юрій Гагарін здійснив політ у космос 12 квітня 1961 року.

Михайло Булгаков народився 3 (15) травня 1891 року в Києві.

Джерело Українські новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.