Новини світу. 22 лютого. Дубаї. Держкомпанія “Укрспецекспорт” отримала найвищу нагороду міжнародної виставки військової техніки IDEX-2011, що проходить в Дубаї (ОАЕ), у номінації “Найбільш інноваційний стенд”.

Україна отримала найвищу нагороду на виставці озброєнь в ОАЕ

Про це повідомляє Газета.уа.

Україна стала сьомим лауреатом, що одержав нагороду IDEX-2011 у цій номінації.

“До цього її удостоювалися двічі США, Німеччина – двічі та ОАЕ – двічі. Україна стала сьомим лауреатом”, – зазначили в прес-службі держкомпанії, уточнивши, що держкомпанія “Укрспецекспорт” бере участь у міжнародній оборонній виставці IDEX в ОАЕ з 1997р.

Цього року Україна презентує можливості вітчизняного оборонно-промислового комплексу перспективною бронетехнікою і високоточними засобами ураження.

На найбільшій у регіоні Близького Сходу та Північної Африки оборонній виставці представляють натурні зразки танка “Оплот“, танка Т-72Б з двигуном 5ТДФМ, бронетранспортера БТР-4 з двигуном 3ТД і бойовим модулем “Парус”, бойові машини піхоти БМП-1М з бойовим модулем “Шквал”, вантажний автомобіль КрАЗ-5233ВЕ.

На IDEX-2011 демонструють моделі українських бронетранспортерів БТР-3Е1, БТР-4, бронетранспортера-тягача МТ-ЛБ.

Разом з тим, відвідувачам української експозиції представлені проекти українських протитанкових ракетних комплексів “Скіф“, “Корсар“, “Бар’єр-В“, макети пострілів з протитанковою керованою ракетою “Комбат” і “Стугна“, макет безпілотного літального апарату контейнерного старту, прилади радіаційного контролю “Екотест“, пістолети і гвинтівки виробництва КП НВО “Форт“.

За оцінками організаторів, виставку відвідають 50 тис. фахівців з 97 країн світу, включаючи 150 офіційних делегацій. Очікують, що виставка 2011 року буде найбільшою за останні 17 років.

За оцінками аналітиків, в регіоні прогнозується стійке зростання попиту, в тому числі на озброєння для сухопутних військ: танки, бронеавтомобілі, протитанкові системи і системи ППО. Так, за оцінками Forecast International, обсяг ринку в цьому секторі ПВН до 2020 року оцінюють у $ 105 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.